O nas

Powstaliśmy z Powołania…

Ośrodek Szkolenia Kierowców został założony w 2005 roku przez Jerzego Płótnickiego posiadającego uprawnienia instruktora od 1998r.
Głównym powodem założenia własnego Ośrodka Szkolenia Kierowców były zachęty ze strony Absolwentów, którzy nie kryli zadowolenia z jakości szkolenia.

Szeroka kadra szkoleniowa, która posiada uprawnienia do egzaminowania oraz doskonalenia techniki jazdy sprawnie, profesjonalnie i rzetelnie przeprowadza Kursantów przez proces szkolenia.
Praca naszych biur odbywa się w godzinach 08:00 – 20:00, a Koordynatorzy ds. Szkolenia usprawniają proces rekrutacji i pomagają w całym procesie zdobywania nowych uprawnień.
Klimatyzowana sala wykładowa, w której odbywają się zajęcia teoretyczne prowadzone przez szeroką kadrę wykwalifikowanych wykładowców. Część teoretyczna szkolenia składa się z wiedzy nt. przepisów ruchu drogowego, BRD, modułu z psychologiem transportu oraz egzaminatorem. Taki zespół pomaga teoretycznie, mentalnie i technicznie przygotować się do egzaminu państwowego.

Uczestnictwo naszego OSK w ogólnopolskich kampaniach w ramach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zobowiązuje nas do nieustannego podnoszenia kultury jazdy wśród naszych Kursantów i Klientów.
Zważywszy na fakt, że większość instruktorów posiada 10-letnią i więcej praktykę zawodową, od początku swojej kariery wyszkolili łącznie ponad kilka tysięcy kierowców, uzyskując wysoki poziom zdawalności, a potwierdzają to wyniki na stronach Urzędu Miasta Płocka i Starostwa Powiatowego w Płocku.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób preferujących kobiece podejście do nauki jazdy, wśród nas są również kobiety- instruktorki.

Dla treningu umiejętności wykonywania manewrów w 2017 r. wybudowaliśmy własny plac manewrowy dla wszystkich kategorii prawa jazdy o powierzchni 5000 m2, który jako jedyny w mieście spełnia wszystkie wymogi dla zadań egzaminacyjnych prawa jazdy kategorii: AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D:

  • Pełnowymiarowe wzniesienie (ruszanie z miejsca na wzniesieniu),
  • Dostosowany do nauki na wszystkie kategorie prawa jazdy zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia,
  • Zadania i linie najazdowe rozmieszczone identycznie tak, jak w WORD PŁOCK,
  • Wyposażony zgodnie z obowiązującymi przepisami o szkoleniu kierowców,
  • Doskonale oświetlony, umożliwiający szkolenie niezależnie od pory dnia,
  • Zgodny z wymogami egzaminacyjnymi.

    Zapewniamy szkolenie pojazdami takimi, na jakich odbywają się egzaminy w WORD Płock

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 535 333 265
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.